Oprawy Artystyczne

Oprawy artystyczne to nietypowy i wyjątkowy sposób na uświetnienie różnego rodzaju kolacji, balów czy jubileuszy. Ich rodzaj, charakter czy długość są uzależnione od typu imprezy,
ale przede wszystkim od potrzeb klienta.

Wszystkie są jednak niezmiennie doskonałym sposobem na wprowadzenie gości w klimat spotkania, pozwalają na rozluźnienie atmosfery i zapewniają doskonałą zabawę.

Barocco

Akcja “Barocco” łączy w sobie elementy pantomimy, tańca oraz komedii dell'arte.
W atmosferze radosnego, beztroskiego nastroju epoki baroku, przy dźwiękach wytwornej muzyki aktorzy witają przybyłych gości odgrywając przy tym scenki sytuacyjne.

Lata 20.

Przybywający goście witani są przez aktorów odgrywających scenki sytuacyjne przywołujące niezapomniany klimat lat 20-30. Akcja łączy w sobie elementy pantomimy, tańca i odwołuje się swą stylistyką do kabaretowo–tanecznych występów Lizy Minelli.

Aktorzy wykorzystują otoczenie jak również różne elementy architektury wnętrza lub istniejącej scenografii, by w pełnej ruchu i ekspresji grze ogarnąć całą przestrzeń.

Współczesne Anioły

Aktorzy w kostiumach wykonanych z folii, która przy najlżejszym ruchu szeleści niczym tysiące piór, utożsamiani są z obrazami Współczesnych Aniołów. Ich nietypowa forma pracy ciałem łączy w sobie elementy pantomimy oraz tańca współczesnego.

Witają oni gości tworząc niezwykłe obrazy przy pomocy folii, która w połączeniu z ruchem i światłem przybiera ciekawe wizualnie formy.

Kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu z naszym managerem, który odpowie na Państwa pytania
oraz zaproponuje najbardziej optymalne warunki współpracy.

Czekamy na kontakt w wygodny dla Państwa sposób: